O FIRMIE

ARMAC - POLSKI PRODUCENT

Jesteśmy czołowym, polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją wysokiej jakości filtrów, przedłużaczy elektrycznych oraz innych urządzeń zabezpieczających przed przepięciami.

W swojej strategii postawiliśmy na połączenie najwyższej jakości produkowanych wyrobów z atrakcyjną ceną, co okazało się przepisem na sukces. Od początku działalności priorytetem dla naszej  firmy jest sprostanie stale rosnącym wymaganiom Klientów i zapewnianie im najwyższego poziomu satysfakcji. Dlatego, dzięki silnej determinacji wielu osób zaangażowanych w rozwój firmy, oferta produktowa cały czas staje się coraz atrakcyjniejsza i bogatsza o nowe wyroby.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Bardzo mocną stroną wszystkich modeli jest zastosowanie w procesie produkcyjnym technicznego tworzywa sztucznego, które ma bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną i termiczną. Dodatkową cechą, rzadko spotykaną w produktach konkurencyjnych jest uniepalnienie tworzywa środkami które nie posiadają związku metali ciężkich.

Wszystkie wyroby poddawane są badaniom, które stanowią podstawę do wystawiania Deklaracji Zgodności CE z obowiązującymi dyrektywami.

Filtry Armac chronią sprzęt elektryczny (urządzenia komputerowe, sprzęt audio/video, modemy, faxy, telefony, drukarki, centrale telefoniczne, systemy pomiarowe i inne urządzenia) przed przepięciami, zwarciami oraz zakłóceniami występującymi w sieci.

Produkty oferowane przez naszą firmę trafiają do ogólnopolskiej sieci sprzedaży poprzez partnerów biznesowych. Produkowane przez Armac listwy zostały również docenione przez renomowane firmy do których dostarczamy  tysiące urządzeń pod ich własną marką.

Przez cały czas staramy się budować nie tylko silną organizację, ale również zespół realizujący swoje zadania z pasją dzięki czemu ciągle zdobywamy zaufanie nowego grona Klientów.