NOWE LISTWY Z SERII MULTI

POWER STRIPS MX3
22 lutego 2019
LISTWY A5, M3 I M5 TERAZ RÓWNIEŻ Z PROSTĄ WTYCZKĄ
26 lutego 2019
Pokaż wszystkie

NOWE LISTWY Z SERII MULTI

LISTWY MULTI Z WIELOMA MOŻLIWOŚCIAMI – M9+6, M12+3 i M15

Seria listew MULTI powstała z myślą o wymagających użytkownikach i sytuacjach, gdy zapotrzebowanie na dużą ilość gniazd sieciowych z dobrym zabezpieczeniem, jest większe od standardowego. Listwy Multi to aż 15 zabezpieczonych gniazd z uziemieniem w kilku możliwych do wyboru konfiguracjach.

M15, CZYLI KLASYKA!
Listwa M15 to 15 zabezpieczonych gniazd sieciowych z uziemieniem oraz automatyczny, zwłoczny bezpiecznik. Może być wykorzystywana zarówno tradycyjnie jak i dzięki metalowym mocowaniom w szafach, 19” jako integralne zabezpieczenie zasilania urządzeń w niej zainstalowanych.

M9+6 FUNKCJONALNA I BEZPIECZNA
Model M9+6 składa się z dwóch sekcji. 6 gniazd oznaczonych na czerwono jest na stałe podłączonych do zasilania, natomiast 9 pozostałych gniazd posiada oddzielny włącznik.
Trwała i sztywna obudowa z tworzywa samo gasnącego oraz metalowe wzmocnienia, umożliwiają zamocować pionowo listwę w szafach 19” lub innych miejscach np. liniach montażowych, stołach produkcyjnych, salach konferencyjnych.

M12 +3
Multi M12 +3 to bardzo uniwersalna listwa, niespotykana u konkurencji. W tym wypadku użytkownik otrzymuje 3 gniazda czerwone ze stałym zasilaniem, oraz 12 pozostałych gniazd z osobnym włącznikiem sygnalizującym obecność napięcia.
Wszystkie modele listew MULTI są dostępne z kablami o długości: 1,5 m, 2,5 m oraz 4,5 m